Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 606 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2019 19:31

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1869 cm³ 245 987 KM

Shes veturë Golf V Plus

Vetura është në gjendje të rregullt e paisur me goma të cilesisë së lart, timon multifunksional dhe elektrik, pasqyrat me nxemje, dritat automatike, xhamat elektrik, klimë AC, radio me CD, marsh manual me 6 Shpejtësi +1R.
Dollapi i dorës dhe dollapi kryesor me ftohje (mund te perdoret si frigorifer gjatë verës)
Motorr 1.9 TDI
Alarm sigurie si dhe ABS, ESP dhe airbag ne te gjitha anët.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit