Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 598 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2019 18:00

7,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 3

Kubikazha Kilometrazhi
4580 cm³ 384 000 KM

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005....384000km ne gjendje shum te mir i ardhur nga jasht 📞044 731 320

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje

  •  Rimorkiator

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit