Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 742 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 08:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
4580 cm³ 218 000 KM

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Shitet Mercedes Atego 816 viti 12.2009 €URO5 sapo ardhur nga gjermania 218000km me libra servisi me dogan per jashta shtetit zbritet pagesa e doganes 📞044 731 320

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit