Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 228 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 08:17

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
7450 cm³ 410 000 KM

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Shitet MAN 20.264 persha bartese e lejuar 12.500kg 3 aks 410000km me libra servisi me dogan viti 1999 rampa 2tona me jastak edhe trapi i par me bllokada tempomat gjatsia sanakut 7.20m gjersia 2.5m

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Radio

  •  ESP

  •  Ulëse me nxemje

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit