Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 209 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 12:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
4255 cm³ 475 000 KM

MAN LE 8.180 Frigo

Shitet MAN LE 8.180 viti 2006 Frigo deri -30 me dogan gjatsia sanakut 4.60m me ramp me jastak ne gjendje shum te mir

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Dritare elektrike

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit