Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2019 21:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
4580 cm³ 394 000 KM

Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 me dogan sanamu 4.80m

Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 me dogan me jastak gjatsia sanakut 4.80m gjersia 2.5m 394000km me libra servisi

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ulëse me nxemje

  •  Rimorkiator

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit