Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1184 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2019 23:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 161 268 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW POLO 1.6 TDI DISEL AUTOMATIK DSG VITI 2010 PA DOGAN N

VW POLO 1.6 TDI DISEL AUTOMATIK DSG VITI 2010 PA DOGAN NE GJENDJE TE MIR KA KLIM ACE ( TE THJESHT ) KA KARRIKA ME NXEMJE KA TEMPOMAT KA BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 161290 TE GARANTUME PER KETO KA EDHE LIBER SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA NAVIGACION KA INTERIER TE MIR KA TAVANIN E JASHTEM TE ZI KURSE NGJYRA ESHTE METALIKE E BARDHE KA FELLNE ME GOMA TE REJA KA HOLLOGENKA KA GJAMAT E ERRESUAR FABRIKISHT HE 4x GJAMAT ME RRYM KA PASQYRE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES KA SENZORA MRAPA KA SENZORA TE SHIUT KONTAKONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE NE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit