Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 876 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:37:05

5,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin Ndrrim i mundshem

Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch🇨🇭
Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i doganuar 4 goma te reja etjj.
Ndrrim i mundshem nese me konvenon 049-191-526 044-165-245

+386-49-191-526

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Airbag

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit