Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 364 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/03/2019 23:37

8,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 156 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia 1.6 TDI 2012

Shitet :
Skoda Octavia
Motori : 1.6 TDI
Viti i prodhimit : 2012
Ngjyra: E bardhe
Marshi: Manual (5+1)
Shpenzimet: 5.1 , 3.6 , 4.2 Total.
Km : 156000
Importuar : CH
I doganuar
Shpejtesia max : 210 Km/h
ABS, ESP
105 Kuajfuqi PS
Bordcomputer
Klimatronik (Sinjale ne monitor)
Tempomat
Pulla ne timon
Dritat : Xenon, Drita te mjegulles dhe anesore
Xhamat: Elektronik
Fshisat: Me senzor shiu
CD Player MP3 (AMUNDSEN+) Aux, Memorycard, Bluetooth, NAVI, Telefon
Pasqyren mbrenda Elektronik
2 Çelsa
Alarm
Central locking
Hapsire per Syze
Gome Rezerve

Dokumentacioni i rregullt, Liber Servisi, km te sakta.

Tel: 049320451


Shpërndaje:

Veturat e fundit