Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1058 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/06/2019 12:02

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044 250 584

Audi A6 3.0 TDI Quattro

Audi A6 3.0 TDI Quattro full extra
Audi A6 S6
3.0 TDI
Quattro
Klima ac
Ulse me nxemje para dhe mbrapa
Ulse lekur
Shiber
Tempo mat
Bord kompiuter
Navigacion
Radio me 6 cd
Fellne 17 coll me goma M+S
Drita xenon big xenon
Drita te mjegulles
Senzor para dhe mbrapa
Pasqyret i palohen
Lleda mbrapa
Servisin e kryer tash
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit