Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1692 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/03/2019 22:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 225 578 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED 2008 BLUEMOTION ME DOGAN TE PAGUAR

VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED 2008 BLUEMOTION ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KA TEMPOMAT BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA 225279 TE GARANTUME PER KETO KA EDHE LIBRA SERVISI KA KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE KARRIKA TE UNITED KA KOMANDA N’TIMON ESHT I QELUM NALT ( SHIBER ) KA NGJYR TE MIR METALIKE KA FELLNE ORIGJINAL TE UNITEDIT KA DRITA TE RUAJTURA KA SENZORA TE SHIUT SENZORA PARKINGU KA ESP
KONTAKONI NE NR 044 830 315 DHE NE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit