Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 168 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/03/2019 22:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 578 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-TRONIC VITI 2011 MODELI SPORTBACK 103 KW 140 PS

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-TRONIC VITI 2011 MODELI SPORTBACK NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE ESHT 103 KW 140 PS KA TEMPOMAT KA BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 215189 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KLIMA TRONIKE KA KARRIKA ME NXEMJE KA NAVIGACION AUX CD SHANZHER ME 6 CD KA KOMANDA NE TIMON KA GJAMA TE ERRESUAR FABRIKISHT KA 4x ELEKTRIK KA DRITA TE MIRA SIDOMOS MRAPA I KA ME LLEDA DHE GRIJAQA KA HOLLOGENKA NE KARISERI KA KROM KA NGJYR TE MIR METALIKE NGJYR TE ZEZ KA FELLNE TE MIRA ORIGJINAL TE AUDIS ME GOMA TE REJA KA SISTEMIN MU FIK ( SHYM ) NE SEMAFORA DHE NE RRUG ETJ PER ME SHUM INFO KONTAKONI NE NR 044 830 315 PO ASHTU EDHE NE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit