Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1632 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2019 21:07

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 190 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 530 XD / AUTOMATIK / FACELIFT

BMW 530 XD 173 kw 235 ps VITI PRODHIMIT 28/12/2007 MODEL FACELIFT I REGJISTRUAR RKS 1 VIT / 2020 START STOP AUTOMATIK NAVIGACION TE MADH DVD / 6 CD KOMANDA NE TIMON KLIMATRONIK LLEDA PARA LLEDA MRAPA GOMA DIMRI FELLNE FABRIKES NE GJENDJE SHUME TE MIRE PA VEREJTJE

☎️ 044 610 612

Siguria dhe komoditeti


 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit