Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 4896 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/06/2019 11:01

5,799 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik quattro


***Audi A6 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik QUATTRO
E doganuar (RKS)

Opsione: klimatronik, tempomat, karrikat gjysmelikur, shiber, dritat xenon, sensor parkingu, sensor shiu, xhama elektronike, fellnat e reja, gomat M+S, ABS, ESP, servisin e kryer, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike... Mundesi Ndrrimi.
Tel: 044576663
Viber: +38344576663


Shpërndaje:

Veturat e fundit