Vetura në shitje Iveco Dayli

Kjo veture ka pasur 554 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/04/2019 09:37

9,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitne kombat IVECO Daily 2011

Shiten kombat Iveco Daily (8 komba) ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, viti i prodhimit 2011. Jane te servisuar dhe te regjistruar.

Siguria dhe komoditeti


  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje:


Veturat e fundit