Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1033 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/05/2019 17:02

14,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


15,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Golf 7 TDI 2.0 viti 2015

Shes Golf 7 TDI 2.0 viti 2015 Manual. Eshte me dogan te paguar, homologim dhe me tabela, ne gjendje shume te mire, pa asnje investim, vetur mjaft ekonomike, posedon: screen kamer, bluetooth,komanda ne timon, sinjalizues ne pasqyret anesore, airbaig, klima tronik, full power mode, lekure mrena etj.per me shume thirrni ne viber ose whatsapp:
+1905 921 8024.


Shpërndaje:

Veturat e fundit