Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 1214 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2019 16:08

4,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 25 000 KM

Shes veturen VW Bora

Shitet vetura VW Bora 2000 1.9 tDI 131 ps
Dora e pare ne kosove, regjistrim deri ne mars 2020
Ekstra:
Karrika te Lekures
Tavani Alkantara
Tempomat
Klimatronic
Edition
Instrumentabell te Pacificut
Esp
Cd player original
6 shpejtsi + R
Centrall
2 Qelsa
Pasqyre Elektrike
Vetura o tip top

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

Shpërndaje:

Veturat e fundit