Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 922 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 18:54

7,350 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Vw GOLF 2.0 TDI TEAM AUTOMATIC

049 498 598

VW GOLF 6 2.0 TDI TEAM DSG AUTOMATIC TIPTRONIC VITI 2011,DY QELSA,KM DHE AKSIDENT I GARANTUAR,
TEMPOMAT, BORDKOMPJUTER,
KLIMATRONIK DY ZONALE,PARK SENZORA,PARA DHE MBRAPA,KARRIGAT  ME NXEMJE,SENZOR TE SHIUT,4' XHAMA ME RRYM,PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE,ABS,ESP,ALARM,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

Shpërndaje:

Veturat e fundit