Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 2444 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2019 11:04

6,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 217 000 KM

Shes veturen Zafira B

Posedon:
Klime, Senzor parkingu, Karriga te lekures, Automatik( tiptronik) , Panoramen, Senzor shiu, ulset me nxemje, pc board, Dritat Xenon, Komand ne timon, Sport, gomat edhe te dimrit (me bandash).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit