Vetura në shitje Toyota RAV 4

Kjo veture ka pasur 569 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/05/2019 20:24

5,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


6,100 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Deçan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Toyota Rav4

Shitet Toyota Rav4 2004 2.0 D4D 4X4 220,000km
Posedon:
Intercooler
Klim AC
Komanda ne timon
Timon me levizje ⬆️⬇️
Fellne me Goma te vers
Fellne me goma te dimrit ( gomat e reja )
116ps
Manual 5+1
ABS
Drita te mjegulles para dhe mbrapa
Gjama elektronike 4x
Pasqyre me palosje etj
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Viber 0038345493839
Tel 045 493 839

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit