Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 656 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/04/2019 20:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 273 000 KM

Kombi Mercedes

Shitet kombi Sprinter 213 ne gjendje t rregullt
pa vrejtje , pa klimë, 129ps!

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

Shpërndaje:

Veturat e fundit