Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 263 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2019 23:55

4,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 208 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Caddy

Shitet caddy 1.9 sdi ne gjendje të rregullt 208000 km te garantuara të gjitha serviset e kryera me kohë nuk është i munduar per informata 049346100 +38349346100 me klimë

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit