Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 765 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2019 18:04

5,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 238 452 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF V 1.9 TDI FULL OPCION !

GOLF V 1.9 TDI FULL OPCION

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit