Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1554 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/04/2019 12:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 246 858 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI GTD 2011 170 PS ME DOGAN ME LLEDA

SHITET GOLF 6 2.0 TDI GTD ORIGJINAL 170 PS 6 SHPEJCI ME DOGAN TE PAGUAR VITI 2011 NE GJENDJE TE MIR KA TEMPOMAT KA BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 245289 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE KARRIKA ORGJINAL TE GTD KA KOMANADA NE TIMON KA TIMON TE GTD ORGJINAL PO ASHTU TE PRERË KA EDHE PEDALET ME KROM ESHT I QELUM NALT (SHIBER) KA TAVAN TE ZI KA LLEDA MRAPA KA FELLNE ME GUMA TE MIRA KA SENZORA PARA MRAPA PO ASHTU EDHE PILOT SENZORA D.M.TH SISTEMIN MU PARKU AUTOMATIKISHT VET KA BRANIKA EDHE HOLLOGENKA TE GTD KA GJAMA TE ERRESUAR MRAPA FABRIKISHT I KA EDHE PRAGAT POSHT DYERVE ETJ PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR 044 830 315 DHE ME VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit