Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 799 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 09:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 197 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Golf 5 1.9 TDI pa doganë

Golf 5 1.9 TDI
77 kw - 110 ps
05-01-2010
Posedon
Klima tronik
Bord kompiuter
Esp
Komanda ne timon
Tempo mat
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Fellne me goma te reja te veres
Drita te mjegulles
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit