Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1062 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2019 18:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044 250 584

Passat 2.0 TDI DSG Blue motion

Passat 2.0 TDI
Viti 2013
Blu motion
Automatic ( DSG)
Klima tronik dy zonale
Distanc kontroll
Tempo mat
Bord kompiuter
Navigation
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor qe parkohet vetura vet ne parking
Komanda ne timon
Shpejsit ne timon ( F 1 )
Ulse me nxemje
Dritare me rrymë
Dritare te zeza nga prodhusi fabrikisht
Drita ditore
Libra te servisit me kilometra te garantuara
Servisat te kryer te gjith te motorrit dhe te menjaqit ne servis te autorizuar
Per me shum na kontaktoni ne
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit