Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 683 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/05/2019 14:15

7,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 227 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 2.0 TDI 2011 AUTOMATIC S-TRONIC DSG SPORTBACK

Vushtrri
AUDI A3 2.0 TDI 2011 AUTOMATIK DSG S-TRONIC MODELI I ME I RI I TRANSMETUESVE (MINJAQIT) MODELI SPORTBACK PA DOGAN ESHT 103 KW OSE 140 PS KA TEMPOMAT KA BORD KOMPJUTER KA KLIMA TRONIKE KA KARRIKA ME NGROHJE DHE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES KILOMETRAT I KA TE GARANTUME ME LIBER SERVISI I KA 215071 I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KOMANDA NE TIMON KA NAVIGACION KA SISTEMIN MU SHYM VET KA SHANZHER TE CD ME 6 CD KA GJAMAT COLOR DHE 4x GJAMAT ELEKTRIK KA GUMA ME FELLNE 17 ZOLL TE AUDIS SHUM TE MIRA KA SENZORA TE SHIUT SENZORA TE PARKIMIT VETEM MRAPA KA DRITA ME LLEDA MRAPA NGJYR METALIKE DHE ME KROM ME NJE FJAL ESHT FULLEKSTRA... PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR 044830315 DHE NE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit