Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 327 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 12:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 2.0 TDI DSG R Line 2016 140Kw/190Ps

VW PASSAT 2.0 TDI DSG R Line 2016
140Kw/190Ps

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit