Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1375 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 11:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MATTRIX 2016

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MATTRIX 2016.

0038344700515

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit