Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 117 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2019 18:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Polo 1.6 TDI automatic ( DSG) full extra

Polo 1.6 TDI
Automatic ( DSG)
Klima tronik
Komanda ne Timon
Tempo mat
Bord kompiuter
Senzor parkingu
Senzor shiu
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Fellne me goma te reja
Drita te mjegulles
Drita ditore
Libra te servisit
Servisat te gjith i ka te kryer
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit