Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 8205 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/04/2015 10:32

2,000 EUR
1,850 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1991

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 223 904 KM

Bmw 325 viti 91

shes bmw 1.8 benzin viti 91 ne gjendje shum te mir per ma shum info 044319605

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit