Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 519 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/05/2019 19:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 226 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2009 AUTOMATIK DSG 103 kw

VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG PA DOGAN 103 KW 140 PS NE GJENDJE TE MIR KA TEMPOMAT KA BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA 226226 TE GARANTUME ME LIBER SERVISI I KA DY QELSA KA KLIMA TRONIK KARRIKA ME NXEMJE DHE ME LEKUR PO ASHTU EDHE ME MASAZHA KA PULLA NVALLON SHPEJCIT NVALLON I QELUM NALT (SHIBER) KA NAVIGACION ME TOUCH SCREEN KA NGJYR TE MIR METALIKE KA FELLNE ME GOMA TREJA KA SENZORA TE SHIUT SENZORA PARKIMIT PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR 044830315 DHE NE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit