Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1669 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 09:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 197 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044 250 584

Audi A3 2.0 TDI Stronic ( automatic)

Audi A3
2.0 TDI
103 kw - 140 ps
Automatic F 1 Stronic
Klima tronik
Lleda para dhe mbrapa
Halogenka drita te mjegulles
Komanda ne timon
Senzor parkingu
Senzor shiju
Fellne 17 coll
Dritare te zeza fabrikisht
Navigacion
Xenon big xenon
Libra te servisit per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit