Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 788 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/07/2019 13:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Golf 6 1.6 TDI

Golf 6
1.6 TDI
22-12-2009
77 kw - 105 ps
Klima AC
Ulse me nxemje
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiu
Drita te mjegulles
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Fellne 16 coll
Libra te servisit
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit