Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 3828 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/10/2019 13:31

8,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 237 000 KM

Golf 6 Highline 2.0 PS 140. RKS. Fulll Pajisje. Shif Fotot.

Golf 6 Highline. 2.0 PS 140. •••
GJENDJA E VETURES PERFEKT. •••
I Doganum Dhe Regjistrum RKS 1 Vite. •••
Libra Servisi. Servisi i Kryer. CASTROL Full Long Life. •••
2 Qelsa Alarm Telekomand. •••
••• Amortizera Elektrik. SPORT. NORMAL. COMFORT •••
Senzora Parkus Para Dhe Mrapa. •••

Sistem Vet Parkimi Park Assist. •••
Sistem Kontrolli i Gomave. •••

Komanda Ne Vollan. Hidroulik. •••
Senzora Te Shiut. •••
Pasqyre Retrovizor Ne Shofershajme. •••

Pasqyre Elektrike Dhe Me Nxemje. •••

ABS. ASR. ESP. •••
Komanda Ne Vollan. ••• Ekran Touch i Madh. •••
Klima AC 2 Zonal Automatik. •••
Ulse Me Nxemje Antillop Alcantara. •••
4 Gjama Elektrik. •••
Larse Dritash. •••
Nderpres Drita Automatik. •••
Dritat E Dites. Te Shkurta Xenon. Te Gjata. Pozicioner. •••
Drita Te Mjeglles. •••
Fellne 17 Coll. VW. •••

Etjjj.

Tel. 044 297 770

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit