Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 553 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2019 14:17

4,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 204 500 KM

Peugeot 207 1.6 Hdi 2007 me Rks

Peugeot 207 1.6 Hdi Limited Edition 2007 me targa RKS
Posedon: ClimaTronic,sensor parkimi,tempomat,komanda ne timon,Xenon,abs,esp etj...
Ne gjendje shum te mir mekanike dhe optike.
Kontakt: 00383 44-888-868

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit