Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 4543 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/11/2019 15:33

9,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 220 000 KM

Touareg 3.0 TDI Automatik-Tiptronik Facelift full

*** Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik facelift full- extra
I doganuar (RKS)
Opsione: 4x4, airmatic, klimatronik dy-zonale, tempomat, abs esp, 2 çelsa, sensor parkingu para dhe mbrapa, sensor shiu, karrikat likur, karrikat me nxemje para dhe mbrapa, karrikat elektronike, shiber, dritat xenon bi-xenon, dritat robot, allogenka, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, me servisa te kryer, full extra, MUNDESI NDRRIMI.

Kontakt: 044576663
Viber: +38344576663

Shpërndaje:

Veturat e fundit