Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 3929 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2019 11:46

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 245 000 KM

BMW 320 - 2011 automatik

Shes bmw 320 d automatik viti 2011 ne gjendje perfekte , automatik -e regjistruar Rks
Me te gjitha serviset ne rregull
Kontakti 044110606
+38344110606

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit