Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 12034 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2015 21:08

6,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet BMW 320d M paket

BMW e46 320d, M paket, Face Lift. Ne gjendje perfekte sapo esht regjistru.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit