Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 126 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2019 13:42

3,600 EUR

(Çmimi)


4,100 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kamion 1990

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 3

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Kamioni Transportues

Shitet Kamioni transportues, i hapur,me rimorkio 6.2 metra dhe me kiper hidraulik- në gjendje shume të mire, regjistrim deri në Nëntor!

Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter


Shpërndaje:

Veturat e fundit