Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 116 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/05/2019 19:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 177 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044 250 584

Passat B7 2.0 TDI DSG full extra

Passat B7
125 kw - 170 ps
177500 kilometra te garantuara me liber te servisit
Klima tronik dy zonale
Automatic F1 ( DSG )
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor qe parkohet vet
Senzor shiu
Kamer mbrapa
Navigacion
Shiber solar
Komanda ne timon
Bord Kompijuter kolor
Ulse me nxemje para dhe mbrapa
Ulse lekur dhe pllizh
Dritare te zeza fabrikisht
Perde ne dritare
Kuk per rimorkio
Drita ditore
Drita te mjegulles
Fellne 17 coll
Vetura esht ne gjendje te shkelqyeshme
Dhe me garancion per qdo sen nga servisi i autorizuar
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit