Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 90 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/05/2019 19:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Opel vectra

Opel vektra
2.0 DTI
Klima AC
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Servo
Drita te mjegulles
Fellne me goma te reja
Vetura esht ne ne gjendje te mirë
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit