Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 5077 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/10/2019 20:42

4,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 356 000 KM

Shes veturen Golf 5 2.0 TDI

Shes Veturen Golf 5 2.0 viti 2005 Sportline, klimatronik, xhamat me rryme, NAVI, bordkompjuter, karrikat me nxemje, fellne 16" etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit