Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 844 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/06/2019 19:58

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI 2009 AUTOMATIK TIPTRONIK HIGHLINE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

SHITET GOLF 6 AUTOMATIK TIPTRONIK VITI 2009 HIGHLINE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KA KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE TEMPOMAT BRD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 212000 TE GARANTUME ME LIBER SERVISI KA CD SD CARD AUX BLUETOOTH USB KA DRITA AUTOMATIKE KARRIKA HIGHLINE KA 4x GJAMAT ELEKTRIK PASQYRET ME NGROHJE NGJYR TMIR METALIKE FELLNE TMIRA TE HIGHLINE ME HIGHLINE ME GUMA TREJA PER ME SHUM KONTAKTONI 044830315 DHE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit