Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 308 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 22:30

2,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 206 HDI 2.0 BREAK SILVER DIZEL 2005

Shes veturen ne gjendje shumë te rregullt, posedon ABES , AIRBEG-at , ESP , Centrall , Klimë , tw gjitha funksionale .
+ gomat e dimrit dhe DVD
BANJË - MALISHEVË
O44187333 / O45682433 / O46170662


Shpërndaje:

Veturat e fundit