Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 195 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 00:20

2,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Shes PEUGEOT 206 HDI 2.0 BREAK SILVER DIZEL

Shitet PEUGEOT ne gjendje të rregull dhe punon shumë mirë . Posedon ABES , Airbeg-at , ESP , Centrall , Klimë të gjitha funksionale .
Regjistrimi deri ne gjys të shtatorit
Kilometra të kaluara : 230 000
Viti i prodhimit : 2005
Qmimi fiks 2000€ plus gomat e dimrit dhe dy DVD per karrige .
BANJË -MALISHEVË

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit