Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 232 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 00:20

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

POLO 1.6 TDI I TE KUQE DISEL VITI 2010 PA DOGAN

SHITET POLO 1.6 TDI i TE KUQE DISEL NE FUND TE VITI 2010 PA DOGAN 77 KW 105 PS NE GJENDJE TE RREGULLT E RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KA BORD KOMPJUTER KA KLIMA TRONIK KARRIKA ME NXEMJE RADIO TE GOLF 6 KILOMETRAT I KA 210000 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI KA FELLNE ME GOMA TE REJA KA SENZORA TE PAKINGUT MRAPA KA SENZORA TE SHIUT ETJ PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE NE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit