Vetura në shitje Fiat Idea

Kjo veture ka pasur 264 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 13:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arsim

  • Fushë Kosovë
  • 044122546

Fiat Idea 1.3 D

Fiat Idea 1.3 Diesel ne gjendje shume te mire. Harxhues i vogel. Pa dogane.

Siguria dhe komoditeti


  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Pasqyra elektrike


Shpërndaje:

Veturat e fundit