Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 744 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/06/2019 00:19

20,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 122 000 KM

Shes Ttiguan 2012

Shitet VW Tiguan DSG 7 shpejtesi 4 motion , v.p 2012 me dogane !!
Vetura me 122.000 km te garantuara, Diesel tdi me , senzora mrapa & para, ulese alcantara me nxemje, timon multi funksional, xhama kolor fabrikisht, klima tronik,

Per kilometra dhe gjendje teknike mund te verifikohet ne secilin servis te autorizuar

Kontakt: +383 49 79 75 76(edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit