Vetura në shitje Citroën DS3

Kjo veture ka pasur 343 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/06/2019 09:45

8,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

xx

 • Prishtinë
 • 045514444

Shitet Citroën DS3

Citroën DS3 Sportchic

Specifikat:
-Viti i prodhimit:2010
-Marshi:Manual 6 shpejtësi
-Benzin 1.6 (156 PS)
-Regjistrim 7 muaj
-Kilometra: 154,000

Paisjet:
-Abs/Esp
-Drita led
-Ulëset e lëkures, me ngrohje
-Navigacion
-Radio,Cd,Mp3,Aux,sd card
-Klimatronik
-Bord-kompjuter
-Xhama elektronik
-Komanda në timon
-Senzora parkingu
-Tempomat
-Drita të mjegullës
-Tavan të zi
-Xhama të errësuar fabrikisht
-Libër servisi
-2 palë goma me fellne


Çmimi: 8700€(i negociueshem)

Tel:045-514-444

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit